آموزش پین کردن مکالمات در واتساپ اندروید

این روزها که اکثر افراد به جای استفاده از پیامک از پیام‌رسان‌هایی مانند واتساپ استفاده می‌کنند، تعداد پیام‌های دریافتی ممکن است زیاد باشد و پیدا کردن یک مکالمه خاص برای ما دشوار باشد. یکی از امکاناتی که در اکثر پیام‌رسان‌ها به خصوص واتساپ وجود دارد، قابلیت پین کردن مکالمات می‌باشد. به این صورت که می‌توانید تعدادی از مکالمات پراستفاده خود را به بالای صفحه سنجاق کنید تا همیشه در آن بالا بمانند و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید و به قول معروف جلوی چشم باشند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این نوشته به آموزش پین کردن مکالمات در واتساپ بپردازیم.

آموزش پین کردن مکالمات در واتساپ اندروید

در واتساپ شما می‌توانید به طور همزمان سه مکالمه را پین کنید و اگر بخواهید بیش از این مقدار را اضافه کنید، به ترتیب مکالمه‌های اول از این لیست حذف خواهند شد. همیشه آخرین مکالمه‌ای که پین کرده‌اید در اول لیست خواهد بود.

  • برای پین کردن مکالمات در واتساپ، ابتدا برنامه واتساپ را باز کنید.
  • سپس در میان مکالمه‌های خود، مکالمه‌ای که قصد پین کردن آن را دارید، پیدا کنید.
  • انگشت خود را روی مکالمه مورد نظر قرار داده و کمی نگه دارید.
  • با اینکار در بالای صفحه منویی نمایش داده می‌شود که با ضربه زدن بر روی آیکن Pin مکالمه مورد نظر به بالای لیست مکالمات سنجاق می‌شود.

سنجاق کردن مکالمات در واتساپ

  • بعد از پین شدن مکالمه، آیکن Pin به سمت راست مکالمه اضافه می‌شود و می‌توانید با استفاده از آن مکالمات پین شده خود را تشخیص دهید.

سنجاق کردن مکالمات در واتساپ

  • برای unpin یا خارج کردن از حالت پین، مانند مرحله قبل انگشت خود را روی مکالمه مورد نظر نگه داشته و پس از ظاهر شدن منو در بالای صفحه، بر روی آیکن unpin ضربه بزنید. با اینکار مکالمه مورد نظر از حالت پین خارج شده و مانند سایر مکالمات خواهد شد.

سنجاق کردن مکالمات در واتساپ

 

منتظر نظرات شما هستیم

اگر سوالی در این رابطه داشته باشید، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم نوشته آموزش حذف اکانت واتساپ را نیز مطالعه کنید.

شاد و موفق باشید….

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه هر هفته مهم ترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید.
از اینکه در خبرنامه ما عضو شدید متشکریم