آموزش رفع ارور Phone Password Flood در تلگرام

ممکن است شما هم هنگام ورود به اکانت تلگرام با خطای Phone Password Flood مواجه شده باشید و علت بروز این خطا را ندانید. در این مقاله قصد داریم روش حل این خطا را به شما آموزش دهیم تا هنگام مواجهه با این خطا به راحتی آن را حل کنید.

همراه همپانت باشید….

چرا خطای Phone Password Flood رخ می‌دهد؟

این ارور که به فارسی همان “متاسفانه تعداد تلاش‌های ناموفق برای وارد کردن رمز شما به بیش از حد مجاز رسیده” است. پس اگر تلگرام شما فارسی است و به این خطا برخوردید، این همان خطای Phone Password Flood است.

خطای Phnoe Password Flood

یکی از قابلیت‌های تلگرام، تایید هویت دو مرحله‌ای است. وقتی این قابلیت را فعال می‌کنید، هنگام ورود به تلگرام اول یک کد به شماره شما فرستاده می‌شود و سپس باید کد تاییدای که در حین فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای آن را انتخاب کرده بودید را وارد نمایید.

حال اگر در هنگام وارد کردن کد تایید مرحله دوم چند بار کد را اشتباه وارد کنید به ارور Phone Password Flood مواجه خواهید شد.

بنابراین هنگامی که می‌‌خواهید تایید هویت دو مرحله‌ای را برای تلگرام فعال کنید، حتما در انتخاب رمز و به خاطر سپاری آن دقت کافی داشته باشید تا بعدا به مشکلی بر نخورید.

عده بسیاری از کاربران تلگرام از این خطا اطلاع کافی ندارند و نمی‌دانند که این خطا مربوط به تایید هویت دو مرحله‌ای است. و پشت سر هم رمز اشتباه را وارد می‌کنند و این کار باعث می‌شود اکانت آن‌ها قفل شود. بعضی‌ها هم فکر می‌کنند باید رمزی که به گوشی آن‌ها آمده را باید وارد کنند.

چطور می‌توانیم خطای ” متاسفانه، تعداد تلاش‌های ناموفق برای وارد کردن رمز شما به بیش از حد مجاز رسیده. لطفا بعدا تلش نمایید ” را برطرف کنیم؟

تنها راه حل رفع این مشکل صبر کردن است. باید به مدت 24 ساعت صبر کنید و بار دیگر دوباره اقدام به وارد کردن رمز خود کنید و اینبار حتما دقت کنید که کدهای صحیح را وارد کنید تا دوباره اکانت شما قفل نشود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.