حذف کامنت های توهین آمیز توسط هوش مصنوعی اینستاگرام

اینستاگرام در دهمین سالگرد تاسیس خود، مجموعه ای از ویژگی های بصری از جمله اجازه دادن به شما برای تغییر آیکون برنامه را ارائه می دهد. با این کار، این شرکت همچنین در حال معرفی برخی اقدامات برای كاهش نظرات سواستفاده كننده از این پلتفرم است. گفته می شود که اینستاگرام با هوش مصنوعی کامنت های توهین آمیز را حذف می کند.

حذف کامنت های توهین آمیز توسط هوش مصنوعی اینستاگرام

اولین ویژگی مسدود کردن خودکار نظرات توهین آمیز با استفاده از هوش مصنوعی است. این شرکت گفت که با استفاده از نظرات توهین آمیز گزارش شده قبلی ، این موارد را کشف خواهد کرد. برای دیدن آنها می توانید روی “مشاهده نظرات پنهان” ضربه بزنید. این شبکه اجتماعی به طور خودکار تمام نظراتی را که دستورالعمل های انجمن آن را نقض می کنند حذف می کند. این ویژگی در حال حاضر در حالت بتا است.

علاوه بر این ، این شرکت در حال گسترش ویژگی “nudge” خود است که به افراد هنگام ارسال نظر ناخوشایند اطلاع می دهد. پیش از این، فقط یک بار پوستر توهین آمیز را ارایه می کرد. اکنون ، هنگامی که کسی به طور مکرر سعی در ارسال مطالب توهین آمیز دارد، این برنامه همچنین هشدارها را نشان می دهد.

حذف نظرات توهین آمیز اینستاگرام

اینستاگرام هیچ عددی را ارایه نداد، اما گفت که از سال گذشته با استفاده از ویژگی nudge، در بخش نظرات “کاهش معنی داری در تعاملات منفی” مشاهده شده است.

وقتی افراد برای شروع به نوشتن نظرات به انگلیسی ، پرتغالی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، روسی ، چینی و عربی (فقط اندروید) می نویسند ، ابزار جدید در سطح جهانی در دسترس خواهد بود. اینستاگرام اعلام کرد که در آینده این ویژگی ها را به زبان های دیگر نیز گسترش می دهد.

به هر صورت با اینکه به زبان فارسی یا حتی ورودهای غیررسمی فینگلیش را فعلا نمی داند اما یادگیری ماشین قطعا با استفاده از کمک کاربران و ریپورت کامنت های مشکل دار، به این موضوعات مسلط خواهد شد.

 

 

منتظر نظرات شما هستیم

اگر سوالی در این رابطه داشته باشید، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم نوشته رمزگذاری روی فلش مموری در ویندوز 10 را نیز مطالعه کنید.

شاد و موفق باشید…

منبع ترنجی
از طريق سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه هر هفته مهم ترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید.
از اینکه در خبرنامه ما عضو شدید متشکریم