آموزش فارسی کردن واتساپ – تغییر زبان WhatsApp

واتساپ یکی از بهترین اپلیکیشن های پیام رسان اندروید می باشد و دارای امکانات و قابلیت های فراوانی می باشد. اکثر برنامه هایی که برای اندروید تولید می شود و در سطح جهانی هستند، از زبان انگلیسی استفاده می کنند. اما ممکن است افراد فارسی زبان با انگلیسی مشکل داشته باشند و کار کردن به زبان انگلیسی سخت باشد. خوشبختانه واتساپ از زبان فارسی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی زبان WhatsApp را به فارسی تغییر دهید. در این نوشته تصمیم داریم به آموزش فارسی کردن واتساپ بپرازیم تا در صورت نیاز بتوانید زبان واتساپ را فارسی کنید.

آموزش فارسی کردن واتساپ

در داخل برنامه واتساپ تنظیم خاصی که بتوانید با آن زبان واتساپ را تغییر دهید، وجود ندارد. برای اینکار لازم است زبان گوشی خود را به فارسی تغییر دهید و با اینکار به طور خودکار زبان واتساپ نیز به فارسی تبدیل می شود.

  • در قدم اول به بخش Settings یا تنظیمات گوشی اندروید خود مراجعه کنید. و از میان گزینه های موجود، گزینه General management را انتخاب کنید.
تنظیمات گوشی اندروید
تنظیمات گوشی اندروید
  • سپس بر روی Language and input ضربه بزنید.
صفحه تنظیمات زبان
صفحه تنظیمات زبان
  • در این صفحه برای اضافه کردن زبان جدید گزینه Add Language را لمس کنید.
اضافه کردن زبان جدید
اضافه کردن زبان جدید
  • برای فارسی کردن واتساپ لازم است از لیست زبان های موجود، زبان فارسی را پیدا و بر روی آن ضربه بزنید.
زبان فارسی را از لیست زبان ها انتخاب کنید.
زبان فارسی را از لیست زبان ها انتخاب کنید.
  • بعد از انتخاب زبان فارسی، در پایین صفحه پیامی نمایش می دهد و اگر می خواهید زبان پیشفرض گوشی را به فارسی تغییر دهید، بر روی Set as default ضربه بزنید. و یا زبان فارسی را در لیست زبان ها گرفته و به بالا بکشید و در اول لیست قرار دهید.
انتخاب زبان فارسی به عنوان زبان پیشفرض
انتخاب زبان فارسی به عنوان زبان پیشفرض

با اینکار زبان گوشی شما فارسی شده و به تبع آن زبان واتساپ نیز به فارسی تغییر می کند. اگر به واتساپ برگردید متوجه می شوید تمامی قسمت های آن به فارسی تبدیل شده است .

امیدوارم آموزش فارسی کردن واتساپ برای شما مفید بوده باشد.

 

 

منتظر نظرات شما هستیم

اگر سوالی در این رابطه داشته باشید، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم نوشته آموزش استفاده از گیف در واتساپ اندروید را نیز مطالعه کنید.

شاد و موفق باشید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه هر هفته مهم ترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید.
از اینکه در خبرنامه ما عضو شدید متشکریم