4 روش لغو تمدید خودکار بسته های اینترنت ایرانسل

یکی از قابلیت‌هایی که اپراتورهای سرویس‌دهی اینترنت مانند ایرانسل ارائه می‌کنند، قابلیت تمدید خودکار بسته‌های اینترنت می‌باشد. این قابلیت با توجه به معایب و مزایایی که دارد، مورد قبول برخی افراد واقع شده و برخی افراد نیز از آن ناراضی هستند. قابلیت تمدید خودکار اینترنت برای کسانی است که می‌خواهند همیشه اینترنت همراه داشته باشند و هیچ نگرانی بابت آن نداشته باشند. در این روش بعد از اینکه بسته اینترنتی خود را خریداری کردید، پیامکی برای شما فرستاد می‌شود مبنی بر اینکه بسته اینترنت و تمدید خودکار آن برای شما فعال شد. سپس بعد از اینکه بسته خریداری شده توسط شما به پایان رسید، به طور خودکار همان بسته برای شما فعال می‌شود و مبلغ آن از حساب شما کسر می‌شود. اما اگر شما از افرادی هستید که دوست ندارید به طور خودکار بسته‌ی اینترنت برای شما فعال شود، در ادامه با آموزش لغو تمدید خودکار بسته‌های اینترنت ایرانسل با همپانت همراه باشید.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با کد دستوری USSD

در این روش با استفاده از کد دستوری USSD می‌توانیم اقدام به لغو تمدید خودکار اینترنت irancell کنید. برای اینکار پس از وارد کردن کد دستوری  #9*5*555* لیست بسته‌های فعال برای شما نمایش داده می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید تمدید خودکار هر یک از بسته‌ها را غیرفعال کنید.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با ussd

استفاده از برنامه کاربردی ایرانسل من

روش بعدی برای غیرفعال کردن تمدید خودکار بسته‌های اینترنت ایرانسل، استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من می‌باشد. برای اینکار پس از دانلود و نصب برنامه ایرانسل من، وارد برنامه شوید. در قسمت بالای برنامه می‌توانید بسته‌های فعال اینترنت خود را مشاهده کنید. بر روی آن ضربه بزنید.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

در صفحه‌ای که باز می‌شود، نوشته بسته‌های افزایشی فعال با تمدید خودکار را لمس کنید.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

در این صفحه اگر بسته‌ی اینترنتی با تمدید خودکار داشته باشید، قابل مشاهده خواهد بود و می‌توانید آن را غیرفعال کنید. و در صورتی که بسته‌ی اینترنتی با تمدید خودکار نداشته باشید، این صفحه خالی خواهد بود.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با برنامه ایرانسل من

تماس با پشتیبانی ایرانسل و لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید از روش اول و دوم برای لغو تمدید خودکار استفاده کنید، بهترین گزینه تماس با پشتیبانی ایرانسل می‌باشد. این روش نسبت به روش‌های قبلی کمی طولانی‌تر است، اما گزینه راحتی برای بسیاری از افراد خواهد بود. برای اینکار کافی است با شماره 700 تماس گرفته و مشکل خود را با پشتیبانی ایرانسل در میان بگذارید. متخصص‌های این شرکت به سرعت اقدام به حل مشکل شما خواهند کرد.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل با تماس با پشتیبانی ایرانسل

شارژ نکردن سیم‌کارت

برای اینکه بسته‌های اینترنت بتوانند به طور اتوماتیک تمدید شوند، نیاز است سیم‌کارت شما شارژ داشته باشد. پس برای لغو تمدید خودکار بسته‌های اینترنت ایرانسل کافی است به اندازه هزینه تمدید بسته اینترنت در سیم کارت خود شارژ نداشته باشید. با این روش تمدید خودکار به سادگی لغو خواهد شد.

امیدوارم با استفاه از این روش‌ها قابلیت تمدید خودکار اینترنت ایرانسل را لغو کنید. در صورتی هم که روش دیگری برای اینکار وجود دارد، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

منتظر نظرات شما هستیم

اگر سوالی در این رابطه داشته باشید، می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم نوشته آموزش تنظیم قابلیت مشاهده دستگاه در Nearby Share را نیز مطالعه کنید.

شاد و موفق باشید….

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه هر هفته مهم ترین مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید.
از اینکه در خبرنامه ما عضو شدید متشکریم